Razvojna agencija za Preševo i Bujanovac, uz finansijsku podršku Koordinacionog tela Vlade Republike Srbije za opštine Preševo, Bujanovac i Medveđa, prošle nedelje u Bujanovcu postavila je korpe za smeće. Zahvaljujući ovoj aktivnosti, a u sklopu brige za ekologiju, čistoću i izgled grada, Bujanovac je postao bogatiji za 14 metalnih korpi.
Razvojna agencija za Preševo i Bujanovac, uz finansijsku podršku Koordinacionog tela Vlade Republike Srbije za opštine Preševo, Bujanovac i Medveđa, prošle nedelje u Bujanovcu postavila je korpe za smeće. Zahvaljujući ovoj aktivnosti, a u sklopu brige za ekologiju, čistoću i izgled grada, Bujanovac je postao bogatiji za 14 metalnih korpi. One su postavljene na najprometnijim delovima grada, a najviše u pešačkoj zoni na Trgu Karađorđa Petrovića, glavnom šetalištu (sastajalištu) Bujanovčana.
Postavljanje korpi za smeće je jedan od koraka ka ekološkom očuvanju i pokazivanju brige za Bujanovac.
Aktivnost je deo projekta „Za čistiji Bujanovac“ Razvojne agencije za Preševo i Bujanovac koji je podržalo Kordinaciono telo Vlade Republike Srbije za opštine Preševo, Bujanovac i Medveđa.







